impresje natury malowane fakturalnie

impresje natury malowane fakturalnie

Obrazy olejne z naturą oraz kwiatami i łąkami, są kompozycjami malarskimi cechującymi się pięknymi i ciepłymi zestawieniami kolorystycznymi!

Współczesne impresje łąk, kwiatów i natury w ogólności, są ręcznie malowanymi obrazami o niepowtarzalnych barwach i tonacjach kolorystycznych! Są to kompozycje o ciepłej prezencji wizualnej, wpływające na wygląd i wystrój wizualny wszystkich rodzajów wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Obrazy olejne z kwiatami, takimi jak maki, peonie, róże i słoneczniki, malowane technikami fakturalnymi, tzn. za pomocą szpachelki malarskiej, są pracami artystycznymi cechującymi się efektami trójwymiarowości. Są to niepowtarzalne obrazy o ciepłych kolorach, odmieniające wystrój wizualny i stylowy wnętrz. Są odpowiednie do dekoracji salonów, sypialni, kuchni, biur i gabinetów oraz wszelkich innych pomieszczeń!

Dużą popularnością cieszą się maki i słoneczniki malowane szpachlą, a także współczesne impresje z łąkami i roślinnością. Pogodne i ujmujące kolory tych obrazów olejnych, oddziałują pozytywnie na wnętrza oraz naszą świadomość. Są ciepłymi pracami malarskimi o żywych tonacjach, a ich trójwymiarowa stylistyka wizualna kreuje im wielu miłośników!