obrazy malowane szpachlą na płótnie

obrazy malowane szpachlą na płótnie

Obrazy olejne malowane szpachlą są bardzo charakterystycznymi i popularnymi kompozycjami o wyróżniającej się stylistyce artystycznej!

Obrazy wykonywane techniką olejną, za pomocą szpachelki, cieszą się szerokim zainteresowaniem! Podyktowane jest to ich oryginalną i niepowtarzalną prezencją wizualną o stylistyce fakturalnej i trójwymiarowej. Stosowane techniki wykonania wpływają na och ogromną popularność oraz indywidualną i atrakcyjną prezencję malarską. Obrazy takie, cechują się nierównomierną strukturą farby olejnej (o grubej warstwie), przybierającą realistycznych kształtów, dopiero w trakcie oglądania z pewnego dystansu. Obrazy malowane szpachlą, są wyróżniającym się rękodziełem i pięknymi dekoracjami wnętrz!

Występuje wiele tematów malarskich malowanych szpachelką. Należą do nich abstrakcje, uliczki miast, motywy marynistyczne, kwiaty i natura, pejzaże o nowoczesnej stylistyce i wiele innych prac. Wszystkie z nich wyróżniają się oryginalną stylistyką i warsztatem artystycznym. Dużą popularnością cieszą się obrazy olejne z miastami i uliczkami o strukturze fakturalnej. Są wspaniałymi ozdobami wielu gustownych wnętrz mieszkalnych i użytkowych!