Sklep Internetowy "ARTE", działający pod adresem www.obrazyarte.com, prowadzony jest przez "ARTE, Marcin Michalczyk"; 05-500 Piaseczno, ul. Pawia 8/96. NIP: numer 726-217-78-03. Regon numer: 141917640.

 

1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.
2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.
3. Realizacja zamówienia następuje, gdy do sklepu dotrze informacja od Kupującego o złożonym zamówieniu.
4. Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio:
- gotowe produkty wysyłane są, do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia, w przypadku przesyłek za pobraniem;
- gotowe produkty wysyłane są, do 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty za zakupione przedmioty, w przypadku płatności przelewem;
- w przypadku kompletowania zamówienia, na które składają się ramy do obrazów i blejtramy, termin wysyłki ustalany jest indywidualnie, między Sklepem i Kupującym.
5. Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy – od 2 do 3 dni roboczych, w zależności od wybranej, przez Kupującego, opcji przesyłki.
6. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.
7. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem, Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje, czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo, czy w całości anulowane.
8. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży, przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.
9. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze, jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian.
10. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:
- przy odbiorze: należność pobiera pracownik Poczty Polskiej,
- przelewem bankowym na konto sklepu:
ARTE, Marcin Michalczyk
Ul. Pawia 8/96; 05-500 Piaseczno,
Numer konta bankowego: 06 1140 2017 0000 4002 1018 1081 (BRE BANK SA)
- przy odbiorze: odbiór osobisty.

W przypadku odbioru osobistego lub wizyty w celu nabycia oferowanych przez internetową galerię Arte produktów, wymagany jest wcześniejszy kontakt.

11. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski, za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz Firmy Kurierskiej.

Koszt dostawy:
15,00 zł – przesyłka pocztowa ekonomiczna, w przypadku płatności przelewem,
18,00 zł – przesyłka pocztowa priorytetowa, w przypadku płatności przelewem,
25,00 zł – przesyłka kurierska, w przypadku płatności przelewem,
25,00 zł - przesyłka pocztowa priorytetowa za pobraniem, w przypadku płatności „przy odbiorze”,
30,00 zł - przesyłka kurierska za pobraniem, w przypadku płatności "przy odbiorze",
0,00 zł – odbiór osobisty.

12. W momencie potwierdzenia przez Kupującego zamówienia, dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r
13. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym www.obrazyarte.com, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych nr 133 poz. 883 oraz Ustawie o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy Klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.
14. Zwrot towaru. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r, Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki. Wzór oświadczenia o odstąpieniu stanowi załącznik do niniejszego regulaminu. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymanym wraz z nim dowodem zakupu (paragon, rachunek). Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru oraz najniższych kosztów wysyłki udostępnianej przez sklep. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu.
15. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady fizyczne, powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres ARTE, Marcin Michalczyk, ul. Pawia 8/96; 05-500 Piaseczno. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu (paragon, rachunek) oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 5 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru i wysyłki lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.