innowacyjne kompozycje

innowacyjne kompozycje

Malarstwo abstrakcyjne charakteryzuje się współczesną innowacyjnością twórczą oraz niepowtarzalnymi zestawieniami barw!

Obrazy abstrakcje malowane ręcznymi technikami artystycznymi, za pomocą pędzla i szpachli oraz farb olejnych, charakteryzują się pięknymi i niepowtarzalnymi zestawieniami kolorystycznymi, wpływającymi na wyobraźnię oraz na wystrój i stylistykę wszystkich nowoczesnych wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Obrazy abstrakcyjne są niezastąpionym rękodziełem do dekoracji różnorodnych rodzajów pomieszczeń!

Abstrakcje malowane pędzlem, cechują się subtelnością i delikatnymi przejściami pomiędzy zmieniającymi się barwami i tonacjami. Abstrakcje malowane za pomocą szpachli posiadają grubą, wyrazistą i trójwymiarową fakturę. Wyróżniają się oryginalnymi efektami artystycznymi oraz innowacyjnością wizualną, mającą szerokie zastosowanie w stylizacji pomieszczeń i przestrzeni użytkowych!

Malarstwo abstrakcyjne wykorzystywane jest do dekoracji salonów, sypialni oraz wielu innych rodzajów wnętrz. Dominującą cechą wizualną tych obrazów olejnych malowanych ręcznie, jest niepowtarzalna i niezastąpiona kolorystyka o ciepłych lub minimalistycznych zestawieniach!