ładne obrazy do współczesnych wnętrz

ładne obrazy do współczesnych wnętrz

Obrazy olejne malowane są w różnorodnej stylistyce twórczej, umożliwiającej wykorzystanie w dekoracji określonych rodzajów wnętrz!

Wszystkie obrazy olejne malowane ręcznie możemy ogólnie zaklasyfikować do dwóch rodzajów prac artystycznych: obrazy nowoczesne i innowacyjne oraz malarstwo klasyczne o prezencji tradycyjnej! Zarówno obrazy klasyczne, jak i nowoczesne obrazy olejne, stosowane są do dekoracji wnętrz i przestrzeni mieszkalnych oraz użytkowych. Obrazy nowoczesne przeznaczone są do wystroju współczesnych lokum, natomiast malarstwo klasyczne stosowane jest do dekoracji pomieszczeń o tradycyjnej stylistyce. Wszystkie rodzaje obrazów olejnych, dostępne są w galeriach sztuki oraz w internetowych sklepach z ręcznie malowanymi obrazami!

Przykładem obrazów nowoczesnych, są popularne abstrakcje malowane w ciepłych tonacjach kolorystycznych i w różnych rozmiarach. Przykładowymi obrazami klasycznymi, są tradycyjne motywy martwej natury, pejzaży i krajobrazów, sielankowe sceny wiejskie, konie i sanna oraz wiele innych prac. Stylistyka i kolorystyka poszczególnych kompozycji malarskich, wpływa na ich możliwe zastosowanie dekoracyjne!