wyraziste i pogodne obrazy współczesne

wyraziste i pogodne obrazy współczesne

Obrazy śródziemnomorskie cieszą się dużą popularnością, mającą swoje źródło w niepowtarzalnych efektach wizualnych, stylowych i kolorystycznych!

Malarstwo śródziemnomorskie jest wyróżniającym się trendem artystycznym! Obrazy olejne z tego kręgu tematycznego wyróżniają się piękną prezencją wizualną. Podyktowane jest to piękną, żywą, ciepłą i pogodną oprawą kolorystyczną. Obrazy śródziemnomorskie są kompozycjami z łatwością wpadającymi w oko i absorbującymi zmysły. Ich żywa i optymistyczna kolorystyka wprowadza do wnętrz niepowtarzalne akcenty barw i tonacji. Obrazy śródziemnomorskie, swoją popularność, zawdzięczają także tradycyjnym technikom malowania, wykorzystującym zastosowanie szpachli malarskiej, kreującej oryginalne efekty artystyczne, takie jak: wyrazistość i trójwymiarowość!

Malarstwo śródziemnomorskie przedstawia wiele różnorodnych scenerii i motywów tematycznych. Zaliczają się do nich pejzaże śródziemnomorskie, śródziemnomorska marynistyka, uliczki miast, motywy kwiatowe i wiele innych prac. Wszystkie z nich posiadają jedną cechę wspólną - charakteryzują się ciepłymi i pogodnymi barwami, wpływającymi na emocje oraz wizerunek wnętrz mieszkalnych!