uliczki Warszawy i weduta miast

uliczki Warszawy i weduta miast

Uliczki miejskie są chętnie kupowanymi kompozycjami malarskimi, nawiązującymi do wielu atrakcyjnych miejsc - rzeczywistych lub wymyślonych!

Uliczki miast malowane techniką olejną na podobraziach płóciennych, należą do modnych i oryginalnych prac artystycznych! Uliczki miast są motywami stosowanymi powszechnie do dekoracji i ozdoby wnętrz mieszkalnych oraz użytkowych. Przedstawiają konkretne miejsca występujące w rzeczywistości, które zostały utrwalone na płótnie, lub prezentują miejsca i sytuacje będące wynikiem indywidualnej pracy twórczej i są motywami wymyślonymi. Dużą popularnością cieszą się obrazy olejne z wizerunkami Warszawy i uliczek Starego Miasta. Są one głównie malowane przy pomocy szpachli i charakteryzują się niepowtarzalnymi efektami wizualnymi, takimi jak wyrazistość oraz trójwymiarowość!

Innymi obrazami z uliczkami, cieszącymi się dużym zainteresowaniem, są motywy Wenecji, Paryża oraz wielu innych znanych i charakterystycznych miejsc. Uliczki są obrazami do każdego wnętrza. Mogą być dekoracją salonu, biura lub sypialni. Dostępne są do nabycia w sklepach z obrazami oraz w galeriach obrazów olejnych, malowanych z myślą o stylistyce i dekoracji wnętrz oraz pomieszczeń użytkowych!